Članska ekipa – 3. DOL

EKIPA "PIRAN"

Urška Bržan, Deizy Memić, Sara Grdina, Assia Memić
Taja Poropat, Anja Kušar,  Sanja Bečaj 
trener Mitja Kušar
manjka: Arijana Lucas

PODATKI O EKIPI

TRENINGI

tor čet pet
18:30 - 20:30 18:30 - 20:30 18:45 - 20:30
 Lucija  Lucija  Lucija

REZULTATI TEKEM

Dvokrožna liga - 1. del  2021-2022
1. 16.10. 16:30 Piran :  Neptun Kanal 3:0 25:23, 25:7, 25:19
2. 24.03. prosto
3. 06.11. 18:00 Piran : Galeb Group Robotina 3:0 25:18, 25:16, 25:17
4. 12.11. 18:00 VOLLEYBALLjubljana: Piran 3:0 25:22, 22:25, 25:22, 25:23
5. 20.11. 18:00 Piran : Triglav Kranj II 3:0 25:6, 25:8, 25:0
6. 27.11. 14:00 POK Krško : Piran 1:3 27:29, 16:25, 25:19, 21:25
7. 04.12. 16:30 Piran : Okna Nagode Logatec
8. 11.12. 18:00 Piran : Bled
9. 18.12. 16:00 Vital Ljubljana II : Piran
Dvokrožna liga 2. del 2021-2022
10. 22.01. 16:00 Neptun Kanal : Piran
11. 29.01. prosto
12. 05.02. 16:00 Galeb Group Robotina : Piran
13. 12.02. 18:00 Piran : VOLLEYBALLjubljana
14. 19.02. 14:30 Triglav Kranj II : Piran
15. 05.03. 16:30 Piran : POK Krško
16. 12.03. 17:00 Okna Nagode Logatec : Piran
17. 19.03. 18:00 Bled : Piran
18. 26.03. 18:00 Piran : Vital Ljubljana II

Lestvica

Lestvica in rezultati
Razpored vseh tekme v 3.DOL zahod

KOLEDAR TEKEM

Okt
5
tor
Pokal – 2. krog
Okt 5 @ 18:00 – 20:00

OD Krim III : Piran  0:3 (12:25, 16:25, 20:25)

Okt
14
čet
Pokal – 3. krog @ ŠD pod Stolom
Okt 14 @ 19:45 – 21:45

Aquawatt Žirovnica : Piran    3:1 (25:19, 15:25, 25:13, 25:23)

Okt
16
sob
3.dol – 1.krog Piran : Neptun Kanal @ ŠD Lucija
Okt 16 @ 16:30

Piran : Neptun Kanal 3:0 25:23 25:7 25:19

Nov
6
sob
3.dol – 3.krog Piran : Galeb Group Robotina @ ŠD Lucija
Nov 6 @ 18:00 – 20:00

Piran : Galeb Group Robotina 3:0 25:18 25:16 25:17

Nov
12
pet
3.dol – 4.krog VOLLEYBALLjubljana : Piran @ OŠ Sostro, Ljubljana
Nov 12 @ 18:00 – 20:00

VOLLEYBALLjubljana : Piran 3:0 25:22, 22:25, 25:22, 25:23

Nov
20
sob
3.dol – 5.krog Piran : Triglav kranj II @ ŠD Lucija
Nov 20 @ 18:00 – 20:00
Piran : Triglav Kranj II 3:0 25:6, 25:8, 25:0
Nov
27
sob
3.dol – 6.krog POK Krško : Piran @ OŠ J.Dalmatina, Krško
Nov 27 @ 14:00 – 16:00
POK Krško : Piran 1:3 27:29, 16:25, 25:19, 21:25
Dec
4
sob
3.dol – 7.krog Piran : Okna Nagode Logatec @ ŠD Lucija
Dec 4 @ 16:30 – 18:30
Dec
11
sob
3.dol – 8.krog Piran : Bled @ ŠD Lucija
Dec 11 @ 18:00 – 20:00
Dec
18
sob
3.dol – 9.krog Vital Ljubljana II : Piran @ Dvorana Maksa Pečarja
Dec 18 @ 16:00 – 18:00